My never-ending story

27. října 2012 v 17:47 | Annie Lee |  Diary
Ahoj krásky,

přátelé mi říkají Annie, docházím poslední rok základní školy a dá se říct, že není den, kdy bych nepřemýšlela nad jídlem. Kdy bych neplánovala to, co za ten den sním. Je složité uznat v 15ti letech, že mám asi nějaký problém.

Vše začalo koncem letošního léta. Ztratila jsem důvěru k nejbližšímu člověku, po celou dobu jsem se soustředila jen na něj, neměla jsem důvod myslet na něco jiného. Ale co se stane, když vše zmizí? Člověk se zpravidla začne soustředit na jiné věci, aby utekl od depresí. Já začala s jídlem, asi jsem si chtěla dokázat to, že můžu být perfektní. Jsem si vědoma i toho, že mám rodinu v troskách. Rodiče se rozvádí a věřte nebo ne, tenhle rok jsem si doslova prošla hořícím peklem.

Koncem léta jsem vážila něco málo přes 70kg. Bylo mi to jedno, vždy jsem jedla, to co jsem chtěla. Nezajímala jsem se o kalorie, ani o to jestli je to zdravé, jídlo jsem milovala.
Začátkem školy, jako by mi něco přeletělo přes nos. Upřednostnila jsem zdravé jídlo, stala se vegetariánkou, začala jsem počítat kalorie a mnoho jiné. To vše mi nadělilo 60 kg.

Myslím, že jsem obyčejná holka z Prahy, která miluje rušné noce, knihy, hudbu, své 2 nejlepší kamarádky, za které by dýchala už přes 5 let, a stále se v jejím životě prochází jeden a ten samý kluk, který jí plete hlavu. Který by v jejím životě, po tom všem, co jí provedl, neměl mít vůbec žádnou roli. Kluk s iniciálem ' D '


A taky bych to nebyla já, abych nechtěla daleko menší váhu. O můj boj, diety a každodenní děje se budu dělit.

 


Komentáře

1 El El | Web | 28. října 2012 v 8:16 | Reagovat

Ahoj Annie
Máš moji naprostou podporu a obdiv za to, že se ti podařilo zhubnout už 10 kg :), jen tak dál, určitě se ti podaří dojít až do cíle.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama